Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

pát úno 23, 2007 9:29 am


Orlando Magic - Detroit Pistons -2.5 hp @ 1.91

Tyhle dva tymy prozili v dosavadnim prubehu sezony trochu odlisny pribeh. Zatimco Orlando prekvapilo na zacatku sezony vybornou hrou i vysledky, postupne se zacali propadat do prumeru az podprumeru. Oproti tomu Detroit zvolil jinou taktiku;] Od zacatku sezonu to nebyla ta masina na kterou jsme zvykly a uz to nebyla ta dominance z poslednich sezon. Uz to tady pisu asi po 238x ale zlomem se stalo podepsani Webbera, ktereho propustila Philladelphia. Od te doby se Detroit zvednul a zacina se rozjizdet. Posledni vzajemny zapas je z tohoto tydne a Detroit doma vyhral v klidku 110-88. Tentokrat budou mit vyhodu domaci palubovky Magics,ale kvalita a forma techto tymu je nekde jinde, takze tenhle clkm pekny hcp myslim Pistons zvladnou bez problemu.



Nahoru Nahoru
 

pát úno 23, 2007 10:41 am


Obrázek



Nahoru Nahoru
 

pát úno 23, 2007 3:41 pm

 

Tak zacinam zlehka prolezat dnesni nabidku a padl mi do oka zapas LAKERS - BOSTON, kde se mi libi dokonce tri varianty;]

Na oba tymy jsem tento tyden sazel a psal o nich nejake info, takze jenom kratce a strucne. Lakers tahaji snuru uz sesti porazek v rade, kdy je minule porazil Portland.

Prvni je ovarek:

14 of 19 games in this series have gone OVER THE TOTAL since 1996

Druha je hcp na Boston , ktery je 8

z duvodu, ktere jsem jiz uvedl v zapase se Sacramentem

a treti varianta je vitezstvi Bostonu(ted si pripadavam trochu Ondrej Neff :)


//doplnim , tedka me prepadla prace a musim se mrknout jak je to se zranenima atd...



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron