Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

čtv bře 15, 2007 2:36 pm


Z dnesni bohate nabidky se mi libi zapas LA Lakers v DEN Nuggets -4 @ 1.91.
Denver bez vetsich zdravotnich problemu, coz se neda rict o Lakers, pro ktere je pripraveno nove logo se sanitkou a Dr.Janderou a pred zapasy se hraje hit Karla Vagnera ze stejnojmeneho serialu;] Bryant se jeste psotuchoval s Korverem z Philladelphie ,ale arest na dnesni zapas by nemel dostat, protoze pokud Kobe se Kobe nepredavkuje LSD nebo nejakou jinou drogou, tak by nemel Nuggets porazit. Pomahat by mu uz dneska mel Odom, ktery neni 100 % fit,ale pri zranenich Lakers je to vitany navrat do sestavy.
Stejne to na Nugetky stacit nebude;]



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 15, 2007 4:19 pm


Dnes hraju to same a tady moje verze pryvjĹŻ :D
Denvr Nugáts - El Ej Lejkrs
:arrow: Dnes se vraci do sestavy Lakers Odom a Walton
:arrow: Odom chybel 5 zapasĹŻ a Walton dokonce 21, nejspis se nedaji ocekavat zazraky
:arrow: Lakers prohrali po ostudnem vykonu v Dallasu 72-108, kdyz nepocitam Kobeho tak 11 hracu dalo jen necelych 50 bodu
:arrow: Lakers táhnou paradni lůzing serku kdyz v breznu jeste nevyhrali (6L)
:arrow: V LA doufaji ze po navratu Odoma pĹŻjdou vykony nahoru
:arrow: LA stale budou chybet zraneni Cook, Mihm a Radmanovic

:arrow: Od Denveru po prichodu AI-ho mozna nekdo cekal zazraky a utoky na mety nejvyssi ale nestalo se tak
:arrow: Nugety jsou prĹŻmerny tym NBA s bilanci 31-31
:arrow: Po Iversonovi prisla dalsi luxusni vymena (ikdyz uz ne tak povedena :D ) kdyz Boykins sel k Bucks za Blaka, velmi chytrĂ˝ tah od GM
:arrow: Defakto Denveru chybi jakakoliv kvalitni lavicka, v poslednim viteznem utkani doma s Portlandem si uz zahral par minut i Smith a myslim ze by mohl tymu pomoci
:arrow: Vetsinu zapasu odehrava Denver v osmi lidech a jak mile se jeden zapas nepovede treba Karamelovi na vysledku je to hned znat protoze tam neni nikdo kdo by ho aspon z poloviny dokazal nahradit.
:arrow: I presto si myslim ze Denver je na tom lepe nez Lakers a dnesni zapas vyhraje.
Denver ML @1,606 3/10
GL



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 15, 2007 4:48 pm

 

aky mate nazor na San Antonio? myslim, ze by v pohode mohli prevalcovat Milwaukee za celkom slusny kurzik. Niesom v NBA odbornik, preto sa len pytam na vas nazor.
Taktiez si myslim, ze Miami bez Dwyaneho a Kapoona vela vody nenamutia aj ked domace zapasi im vychadzaju no v kazdom pripade je to citelna strata. NJ su doma lepsim celkom tak snad by sa im to podari uhrat. No este zaujimavy moze byt nejaky nizky handicap, pretoze pocitam len nejaky tesny vysledok.



Nahoru Nahoru
 

čtv bře 15, 2007 9:58 pm

 

posledni dobou jsou takovy divny zapasy, nic moc se mi nelibi.

Jersey nemam v basketu rad, Miami i bez Wadea hraje dobre a hlavni zasluhu na tom ma Shaq, kterej se neustale zlepsuje.
Nets se zase rozehrava Jefferson, co jsem cetl na netu, tak Kidd je nejak nachcipnaje a neciti se vubec dobre. Je tam malej hcp na Miami, treba se starikum nebude chtit behat;] ani nevim jaka je hranice , zkusil bych under

K Svatemu Antoninovi, ty hrajou hodne v pohode, Bucks nic moc..Dunacovi dloubnul Brand do oka,ale mel by bejt v OK, takze tady bych ten hcp zkusil a oni Spurs tedka nejak radi strilej a dokonce se trefujou, zase nevim jaka je hranice, zkusil bych ovarek a klidne i ten hcp, kterej je myslim -6.5



Nahoru Nahoru
 

pát bře 16, 2007 10:00 am

 

nevim proc ale celou dobu jsem zil v domneni,ze SA hraje doma:( tak timto se omlouvam,ale snad ten hcp nikdo nedal;]



Nahoru Nahoru
 

pát bře 16, 2007 10:45 am

 

0_0 píše:
nevim proc ale celou dobu jsem zil v domneni,ze SA hraje doma:( tak timto se omlouvam,ale snad ten hcp nikdo nedal;]


ja som dal cistu 2 :(



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron