Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

sob bře 17, 2007 12:39 pm


Obrázek

snad dneska neco vyplodim;]



Nahoru Nahoru
 

sob bře 17, 2007 5:10 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: pon led 01, 2007 10:54 pm
Příspěvky: 857
Bydliště: BA

0_0 píše:
snad dneska neco vyplodim;]


Sak bolo by dobre ... ved z niecoho musĂ­m zit :wink:
ejha



Nahoru Nahoru
  Profil ICQ

sob bře 17, 2007 7:17 pm


Bucks - Bobcats
Jako prvni me napadlo kdo bude davat body za Charlotte protoze jejich injury list vypada smutne
Obrázek
Plus jeste Morrison nedohral minuly zapas a o jeho startu se rozhodne pred zapasem.
Na strane Milwaukee je nejisty start Vilaneuvy a chybet bude take jiz dele zraneneny Boykins. Bucks v prvnim zapase pod novym kouÄŤem porazili a znicili tak dlouhou serii San Antoniu. Nepochybuji ze vyhraji i dnes ale kurz je maly tak zkusim jiny tip.
Pro Charlotte je to B2B zapas a pochybuju ze se dostanou pres hranici sta bodu a Bucks doufam neprekonaji 110. U/O strasne nerad tipuji takze duvera je nizka.
TIP
Under 210,5 @1,781 1/10



Nahoru Nahoru
 

sob bře 17, 2007 9:36 pm

 

Tak dneska zkusime netradicne under. Predem rikam,ze under / over statistika u mne je hodne tragicka, takze nedoporucuju nasledovat muj tip;]

Jenom rychlovky dneska, nejak nemam tvorivou muzu;]

Millwaukee - Charlotte under 208 @ 1.91

Millwaukee ma noveho trenera, ktery bude razit duraz na vetsi defenzivu.Za dva zapasy se to samozrejme neprojevi,ale tym do ni tlaci. V minulem zapase dokazali ubranit SA a zvitezit 101 - 90. Charlotte se potyka s marodkou klicovych hracu. V poslednich zapase maji prumer 107 bodu na utkani,ale hrali proti ofenzivne ladenym tymum. Millwaukee jsou taky pomerne ofenzivnim tymem dokazou nastrilet kolem 100 bodu za zapas,ale v zapasech proti Charlotakum se nikdy pres 200 bodu nedostali. A jak uz jsem psal podle trenera se budou snazit hrat defenzivu,takze to nebude snad zadna blaznivina



San Antonio - Boston + 13.5

Na takhle vysoky hcp je Dallas, kterej je v klidku vetsinou uhraje, coz se mu sice zrovna vcera prave proti Bostonu nepodarilo;] Tohle me prastilo do oka hned rano, kdyz jsem koukal na nabidku. SA hralo v pohodicce, valcovalo soupere a zda se mi,ze zase upada do doby, kdy se jim moc nedarila strelba. Verim Bostonu, ktery si basket uz jenom uziva,ze se do tohoto vysokeho hcp vejde. Jen me strasi ,ze Pierce uvazuje,ze se sezonu ukonci a pujde kuryrovat zraneni, ale snad se proti SA hecnou jako vcera proti Dallasu.



Nahoru Nahoru
 

ned bře 18, 2007 12:16 pm

 

Luxusni nic secko OK :D GRT 0_0



Nahoru Nahoru
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron