Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ] 

pon říj 05, 2009 5:52 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:07 pm
Příspěvky: 39

1.Soutez trva do 31.12.2009 t.j. vyhodnoceni probehne 1.1.2010
2.Vyhraje soutezici s nejvyssim yieldem. Hodnoceni tipů je od 1 do 10 !
yield=(cisty profit/vzazeno) x100
3.Soutezici musi splnit podminku:
a)do konce kalendarneho roku napise minimalne 30tipů
b)svůj tip podpori mensim komentarem, v pohode staci 2-3vety,slohove prace nikdo neocekava
c)musi uvest i sazkovu kancelar s kurzem kde se to da vsadit, plus tip musi zverejnit minimalne 60minut!!(1h) pred zacatkem, kdyz to nestihne bohuzel jeho tip do souteze zaradit nemůzeme
d)soutezit můzu jen clenove SA chaty
4.Vsichni soutezici se zavazuji ze budu si evidovat vlastne statistiky a vzdy po kazdem tipu to bude aktualne a spravne
5.Ceny: na CHATe
6.Aby se obmezili spekulanti tak do uvahy pripadaji jen sazkovky: TIPSPORT,FORTUNA,CHANCE,SYNOT,NIKE z netovek EXPEKT,UNIBET,BWIN,LADBROKES,DOXXBET,GAMEBOOKERS,CENTREBET,SPORTINGBET,BET365,BAH,PINNACLE(jen na US sporty,fotbal a tenis kedze pri ostatnich sportech jako napr. hazena,basket na zacatku pri nizsich limitech se meni hned kurz i hranice tak by to bylo nefer)...v rychlosti co me napadlo, mozna jeste doplnim
7.Aby to bylo průhledne tak si dovolim napsat vzor jak to ma vypadat priblizne(zapas,tip,hodnoceni,kurz,sazkovka,cas zacatku):
SPARTA - SLAVIA X 5/10 2.8 FORTUNA 17,30
....komentar...

mozna jsem na neco zapomnel, tak poprosim ostatnich aby me doplnili


Naposledy upravil mester dne stř říj 07, 2009 11:25 am, celkově upraveno 3


Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 8:01 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 03, 2007 3:04 pm
Příspěvky: 101
Bydliště: Dobsina

nemam ta rad ale myslienka je to výborna:tlap



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 8:08 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 7:58 pm
Příspěvky: 16

já sem pro. P.S. zdravim sulinka HP. .pisk



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 9:12 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 31, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 73

minimalny kurz neni stanoveny ?



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 9:19 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:07 pm
Příspěvky: 39

[quote="havo"]minimalny kurz neni stanoveny ?[/quote]


neni havko, jenze logicky s nejakym pidikurzem i kdyz to vyjde moc sanci na uspech nemas...



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 10:23 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: stř led 31, 2007 4:00 pm
Příspěvky: 73

ok, jasne



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 10:51 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Dobrá práce a velkorysé ceny !

Pokud je to možné, rád bych se taky zúčastnil, měl bych pár doplňujících otázek:

1. Lze použít pro tipy na hokej Pinnacle a Bet365 ? Zpravidla mívají nejlepší (= jediné hodnotné) kursy.

2. Je přípustné udělat si ruční asijský handicap ? Např. tip na 1 u jedné sázkovky a tip na X u druhé ?

3. Jsou přípustné všechny druhy sázek (např. handicap, HT/FT, přesný výsledek, ...) ?

4. Je možné vsadit zápas např. tři dny předem (BWin vypisuje kursy na hokej první a občas mu to uletí) ?

Díky a GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 11:08 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:07 pm
Příspěvky: 39

[quote="kvcr"]Dobrá práce a velkorysé ceny !

Pokud je to možné, rád bych se taky zúčastnil, měl bych pár doplňujících otázek:

1. Lze použít pro tipy na hokej Pinnacle a Bet365 ? Zpravidla mívají nejlepší (= jediné hodnotné) kursy.

2. Je přípustné udělat si ruční asijský handicap ? Např. tip na 1 u jedné sázkovky a tip na X u druhé ?

3. Jsou přípustné všechny druhy sázek (např. handicap, HT/FT, přesný výsledek, ...) ?

4. Je možné vsadit zápas např. tři dny předem (BWin vypisuje kursy na hokej první a občas mu to uletí) ?

Díky a GL všem[/quote]

jasne ze se můzes zůcastnit
1.na BET365 jsem zapomnel, urcite to pridam do nabidky...ja myslim ze v tom problem nebude i kdyz osobne hokej nesazim nevim jak casto a jake limity maju na to tie sazkovky
2.to fakt nevim, mela by to odsouhlasit asi vetsina
3.zadnej problem
4.zadnej problem ale bylo by to treba zvazit trosku aspon u bwin, je mi jasne ze delaji ulety a clovek vetsinou i vi ze kdyz chytne nejakou uplnou blbost za par minut tam můze byt klidne blok a takovej tip bych tady nerad privital no...



Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 05, 2009 11:24 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Aha, neporozuměl jsem asi správně smyslu soutěže. Pokud jde o to, aby tam zvolený kurs chvíli vydržel a mohl ho použít i někdo jiný, pak se asi nedají použít tipy na český hokej na Pinnacle (jsou tam nízké limity a kurs se zpravidla ihned sníží). U tipů "s předstihem" na BWin to tam zpravidla chvilku vydrží, ale musí se to vsadit těsně po odehraném předchozím kole, podle mých zkušeností kursy upravují až druhý den. Na druhou stranu na BWin kursy padají rychle i na ostatní sporty, nechám to na tvém uvážení.

Tak GL, ať se nám všem v soutěži daří !



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 12:31 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

hi,

Bet365 je na hokeje i celkove pomerne ok.
Co jde o rucni hcp to by jsem zakazal, tipo by mel jit vsadit u jedne sk, zadne kombinace, cachry machry atd
Pinnacle s limitem 34€, 68€ atd by jsem taky zakazal, tip by mel jit logicky aspon za par korun vsadit i pro jine, cili rekneme radove 100€ by ten limit asi mel byt, muj nazor..



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 12:48 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

Ladbrokes jeste pridat, sk s limity i kurzy ok, diky



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 4:41 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:49 pm
Příspěvky: 29

Když se mají vyjádřit ostatní, tak já se vyjádřim...

... myslim, že s ručním vytvářením asijskejch handicapů by neměl bejt problém, že si dám za 4/10 tip "1" a na návrat vkladu v jiný sázkovce 2/10 tip "0" v kurzu 3,00, abych byl při remíze na nule, to je podle mýho v pohodě... taky jsem to tak často aplikoval, samože si tou "pojistkou" dotyčnej snižuje yield...
Jinak já bych se pro Pinnacle přimlouval, pro mě je to klíčová sázkovka i na ne US sporty... limity na hokeje jsou den či dva před zápasem samože nízký (okolo 800), ale pár hodin před zápasem se na ligy jako je česká, německá, švýcarská zvedá 8.700,-, na seveřany ještě víc... tudíž pokud by se tip zveřejňoval v odpoledních hodinách v den zápasu, tak bych v tom neviděl problém...

Jinak i já bych měl jeden dotaz... týká se to právě Pinnaclu a jejich voidů při remízce... jestli je remíza braná "vsazeno 5 jednotek, výhra 5 jednotek", nebo draw = no bet, tedy jako by sázka vůbec nebyla uzavřená... znám oba výklady, každej si to do yieldu počítá jinak, tak ať je to ujasněný ještě před startem...

No a ještě bych navrhl něco jako zavírací hodiny, nějakej deadline, do kdy musej bejt zveřejněný tipy na noční zápasy... přeci jen, pokud někdo napíše tip ve dvě ráno o zápase hraným od tří, tak si z toho ty ostatní moc neodnesou...



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 8:15 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: úte říj 06, 2009 7:51 am
Příspěvky: 78

ak by nebol problem s doplnenim netoviek doxxbet a BAH...by som uvital...



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 10:05 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

Maribore, ja vzdy pocitam vsazeno i vyhrano do yieldu i pri voidu, nevim jak jini..



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 10:29 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:07 pm
Příspěvky: 39

1.Temliku LB je tam od zacatku
2.ja jsem Pinnacle psal prave kvůli zamorskym sportům,tenis a fotbal vim ze tam maji velke limity ze se to da v klidu sazet, na tie sporty ok a o evropskem hokeji nevim jak berou proto jsem se ptal...takze asi spatne, proto PINNACLE jen na zamorske sporty,tenis,fotbal v 90% a evropskej hokej jen v pripade ze je to aktualnej den a limit je tam vetsi(kdyz to nebude splnene automaticky se tip do souteze nezapocita)
3.hajnas doxxbet pridam BAH ne
4.void se pocita taky do yieldu samoze ved si to vsadil detto se to pocita do stats 30tipů
5.AH ok



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 12:10 pm

Offline
Moderator
Moderator
Registrován: sob led 27, 2007 9:36 pm
Příspěvky: 1778

Když se tak dívám, jak všichni zapomínáme uvádět požadované informace, navrhuju, aby každý začínal tip s touhle hlavičkou (jenom doplňuju mesterův návrh):

Vklady:
Výběry:
Yield :

zapas,tip,hodnoceni,kurz,sazkovka,cas zacatku

Takže například:

Vklady : 4 units
Výběry : 6 units
Yield : +50%

SPARTA - SLAVIA X 5/10 2.8 FORTUNA 17,30

Když si dáme tenhle příklad na začátek svých tipů, pomůže nám to vzpomenout si na všechny náležitosti. Kdyby to mělo pokračovat jako doteď, pravděpodobně by se nám z toho sponzor zbláznil a to určitě nechceme ...

GL všem



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 1:18 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:07 pm
Příspěvky: 39

kvcr píše:
Když se tak dívám, jak všichni zapomínáme uvádět požadované informace, navrhuju, aby každý začínal tip s touhle hlavičkou (jenom doplňuju mesterův návrh):

Vklady:
Výběry:
Yield :

zapas,tip,hodnoceni,kurz,sazkovka,cas zacatku

Takže například:

Vklady : 4 units
Výběry : 6 units
Yield : +50%

SPARTA - SLAVIA X 5/10 2.8 FORTUNA 17,30

Když si dáme tenhle příklad na začátek svých tipů, pomůže nám to vzpomenout si na všechny náležitosti. Kdyby to mělo pokračovat jako doteď, pravděpodobně by se nám z toho sponzor zbláznil a to určitě nechceme ...

GL všem



souhlasim, jeste pro doplneni pri case i uvest datum pro pripad ze nekdo da tip zopar dni dopredu



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 1:40 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:07 pm
Příspěvky: 39

A jeste ohledem tipů na sporty ktore se hraji nadranem bych dal limit do půlnoci, predsa jen 90% lidi pak uz vetsinou spi a nebylo by to fair vzhledem k soutezi i kdyz chapu ze sazkari na zamorske sporty cekaji casto do poslednej chvile...
Ak souhlasi vetsina, samozrejme



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 2:19 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: úte říj 06, 2009 7:51 am
Příspěvky: 78

budem musiet este nejak zalobovat za ten BAH, ked mne ako saskovi, co zvacsa dava tenis, ponuka hcp-ecka na sety...
fefeeee trala trala



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 3:57 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Registrován: pon říj 05, 2009 5:48 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Předměstí Vídně

bylo by dobrý i na začátek tipu uvést třeba tip č.1 apd. pro přehlednost i lepší archivaci



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron