Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

úte říj 06, 2009 12:13 am

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Linz-Salzburg VZ 1 sportingbet @1,8 5/10 19:15 hod. 6.10.09

Pekne rozbehnuta sezona pre mojho konika z Linzu by mala zajtra pokracovat aj v Zapase so Salzburgom,Linz doma velm body nepusta,no v tomto zapase sa mozno uskromni a vyhra az po predlzeni.Body doma pustil iba v druhom kole prekvapivo Medvescaku,no potom prisla seria 3 vitazstiev.So Salzburgom hrali pred 9 dnami a prehrali u nich 1:3,Linz je podla vyjadreni pripraveny sa pomstit,v tom zapase hral Linz dost naivne a nechali sa vylucovat co musia obmedzit, sami maju najlepsiu oslabovku vRakusku,Salzburg je druhy vo vyuzivani presiloviek.Linzu okrem Darrela Scovillea nik nechyba.Po uspesnom vikende kde vyhrali oba zapas so skore 13:5 im verim.

LINZ-SALZBURG 3:2
yeld: 80%



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 11:11 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Tip c.2
Linz - Vieden under 6,5 sportingbet @1,75 6/10

Po 48 hodinach od vydreteho vitazstva so Salzburgom privita Linz aspiranta na titul,podla vyjadreni mi pripada,akoby Linz ani necakal taketo umiestnenie,zacinaju mat troska problem v obrane, kde im bude zrejme chybat Luke Robert a Darrel Scoville,oba mancafty maju najlepsiu hru v oslabeni v celej sutazi,cize tam by sme vela golov nemuseli cakat,trener Linzu chce konecne od hracov, aby zbytocne neboli vylucovany co sa im nejak nedari :( No v 10 zapasoch rocnika inkasovali slusnych iba 22 golov,za to mozu dakovat asi momentalne najlepsiemu brankarovi sutaze.
Vieden, sa chce pomstit za prehru v prvom kole doma 1:3 no vo vyjadreniach su opatrny a idu do Linzu s po-ko-rov.aj naďalej chýbaju Pat Lebeau, Dan Bjornlie, Christian Doležal a Josi Riener
Za povsimnutie stoji skore zo zapasov z poslednych 2 sezon kde iba 3 matche skoncili overom,mozno by nebolo marne skusit zahrat X2 pripadne VZ2 nejak sami nechce verit domacim

Linz-Vieden 4:2
Yeld 77,3



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 11, 2009 4:45 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Tip c.3
Jesenica - Linz 1x @ 2,5 bwin 5/10 18:00
Acroni Jesenica hra dnes doma s Linzom,Acroni povazujem v sutazi za fackovacieho panaka ale po tom co chceli angazovat Lasaka a nevyslo im to aj tak vyhodili brankara Borisa Tortunova a na tento post angazovali prveho brankara Graz 99ers 27 rocneho americana Dov Grumet-Morrisa,je to brankar patriaci Philadelphii Flyers,pred rokom odohral 44 zapasov a na Rakusko dosiahol pekne cisla,91,7% uspesnost a priemer 2,71.Dnes odchyta za Jesenicu doma prvy zapas,v mojich ociach to nie je zasa nejaka mga posila ktora by dokazala otocit vyvooj sezony,ale moze to byt chvilkovy impulz pre mancaft.Zvone Suvak, športový riaditeľ HK Acroni Jesenice spravil aj tak v mancafte cistky a vyhlasil ze kto nechce hrat za Jesenicu tak klub ho nepotrebuje a moze odist a tato sprava vysla az dnes,ako som zistil do dresu jesenice sa vracia dnes aj Andrew Hebar,zacal sezonu vo Francuzku,no pritiahli ho spet.
Dnes podla ich fora musia konecne vyhrat chcu preto spravit vsetko,Linz je nabazeny vyhrami,ani sami necakali take umiestnenie na akom su,za to mozu dakovat naozaj najlepsiemu brankarovy sutaze Westlundovy a tento mancaft je naozaj jednym z favoritov,ale dnes by po 4 vyhrach mohli stratit body minimalne jeden.



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 14, 2009 4:45 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Tip c.4

Polsko Slovensko tip 1x @ 1,71 bwin 10/10


Dnes nas caka sai najdvolezitejsi zapas v historii,a bohuzial som skrptik,nasi este nikdy nezvladli dvolezit zapas,v tejto kvalde sice prekvapili a za to im patri vdaka,no bez obrany sa v rozhodujucom zapase hrat neda,Poliaci maju sice problem,ale to ich prave moze zomknut ved v podstate ich problem zacal na Slovensku ked sme otocili z 0:1 v nadstaveni na 2:1
pre mna tutla



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 15, 2009 10:54 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Tip c.5

Washington - San Jose16.10.2009 - 01:05 over 6 bwin @1,95 10/10

Pri utocnej sile oboch muzstiev je to celkom ocakavany vysledok



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 23, 2009 4:56 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Vieden-Jesenica x2 @3,3 10/10 sportingbet 23.10.2009 19:15 hod.

Zapas tychto dvoch superov su dost vyrovnane,Vieden ma dost zranenych hracov,Lebeau, Doležal, Riener, Tropper,Bjornlie,Ofner,Rodman,podla trenera daju sancu mladym,no nie vzdy nadsenie postacuje,Jesenica ak prezije tlak domacich v [rvej tretine ma sancu uhrat dobry vysledok,posledne zapasy naznacuju ze v klube sa ustaluje situacia,prisli posili a preto Acroni nemusia byt bez sance,su v plnej sile az na Sušnja.Je to tip na prekvapenie,no Jesenica pravidelne prekvapovala prave vo Viedni.



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 23, 2009 5:18 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Vieden Jesenica +2,5 tip 2 @1,8 sportingbet 10/10

Jedna sa o azijsky hdc + 2,5
Zapas tychto dvoch superov su dost vyrovnane,Vieden ma dost zranenych hracov,Lebeau, Doležal, Riener, Tropper,Bjornlie,Ofner,Rodman,podla trenera daju sancu mladym,no nie vzdy nadsenie postacuje,Jesenica ak prezije tlak domacich v [rvej tretine ma sancu uhrat dobry vysledok,posledne zapasy naznacuju ze v klube sa ustaluje situacia,prisli posili a preto Acroni nemusia byt bez sance,su v plnej sile az na Sušnja.Je to tip na prekvapenie,no Jesenica pravidelne prekvapovala prave vo Viedni.
K tomuto tipu ma vedie jednoznacne oslabenie domacich,a statisticke porovnanie poslednych zapasov kde iba 1 z poslednych 7 zapasov neskoncil nizsim rozdielom 2 golov.



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 27, 2009 7:07 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Graz - Linz
1tip X @4,85 bwin 10/10 27.10.2009 - 19:15
2tip under6,5 @1,76 bet365 10/10 27.10.2009 - 19:15


V zapase tychto dvoch superov nezvykne padat vela golov v priemere 2 zapasy v sezone su overove,Linz po super vstupe do sezony sa troska sekol a prehrali doma s Klagenfurtom a Villachom,no a prehra v Madarsku to bolo odstartovanie celeho problemu kde z vedenia 5:1 sli na 5:6 po pp.
Graz naopak hra vyrovnane a nestraca zbytocne body,dnes to moze byt maximalne vyrovnane a ocakavam zasa kvalitni vykon brankara Linzu.V zapase nejde o ziadne derby ktore si v rakusku zvykne vyziadat extremny pocet vylucenych.



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv říj 29, 2009 6:54 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Székesfehérvár - Salzburg 29.10.2009 19.15 hod.

Sksil by som zahrat under 6,5 pinna ma @ 1,94 10/10
no a na istotu X2 u bwin @ 1,35 10/10

Salzburg ma dobry mancaft a potrebuje zasa impulz,ale kto pozna a sleduje vie ze oni ho potrebuju kazdu sezonu,a potom zacnu hrat tak ako sa ocakava,terajsie 6 miesto zasa raz neodzrkadluje silu tohto muzstva.
Madari vyhrali v poslednom kole s Jesenicou 4:2 no trener nebol spokojny s hrou ,vraj hraju strasne nedisciplinovane a hlavne strasne zlozito rozohravaju,pred dnesnym zapasom nechal utoky po kope no povymienal obranne dvojice,a to kto hral hokej urcite mi da za pravdu ma velky vplyv na obranu mancaftu,a to v dobrom,kedze kazdy hladi aby zakryl prripadnu chybu noveho partaka v obrane.
Zapas tychto dvoch superov byva celkom vyrovnany a obaja brankari su urcite to lepsie co moze tato liga ponuknut,hlavne ked obaja maju nieco odchytane v zamori,pise sa ze Divis nastupi a celkom tomu verim ze tu dnes nebudu golove hody,zapas ide aj v TV a to Madari budu chciet ukazat celemu Rakusku ze na to maju.



Nahoru Nahoru
  Profil

ned lis 01, 2009 6:03 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

1.11.2009 oba o 18:00

Jesenica vs. Alba Volan under 6,5 1,78 betway 10/10

V tomto zapase sa stretava najslabsi domaci utok celej sutaze,podporeny jednym z najlepsich brankarov sutaze na strane Jesenice,proti najslabsiemu hostujucemu utoku na strane hosti,hostia sa posilnili o centra Nathana Martza,no na pomalinky sa rozbiehajucu Jesenicu by to nemalo stacit

Vieden-Linz(+1,5) 2Ladbrokes 10/10 @1,4

Dnes odporucim,ladbrokes ma stale vypisane Vieden-Linz(+1,5)@1,4 Vieden ma k disozicii 6 obrancov a 8 utocnikov,ako som cital dost im vadia praktiky trenera ked chce celu sezonu odohrat na 3 patky a to sa odzrkadluje na zranenych,Za Linz dnes bude chytat Westlund a to by mala byt istotka pre hosti,vsade sa to stahuje a ma to uz iba ladbrokes,Linz je sice v hernom utlme no nemyslim si zeby si nemali poradit s takto oslabenou Viednou



Nahoru Nahoru
  Profil

čtv lis 05, 2009 4:57 pm

Offline
rozkukal sa
rozkukal sa
Uživatelský avatar
Registrován: čtv led 04, 2007 12:18 pm
Příspěvky: 68
Bydliště: Kosice

Polesie Cup
Bielorusko vs. Rakusko +1,5 tip 1 sportingbet @1,67 10/10 5.11.2009 18:30
Rakusaci dnes zacinaju turnaj s domacimi a davaju prilezitost mladym hracom,neverim ze s Bielym Ruskom daco ukopu
brankari Rakuska nehraju ani domacu sutaz jeden je rocnik 86 a druhy 88,obrana je neskusena staci sa pozriet kto tam hra a kolko ma odohrane za A cko,utok tak to je to iste nic zname a skorej sa jedna ani nie o B mancaft http://www.eishockey.at/bilder/files/Ro ... ie_Cup.pdf ale skor o dvadsiatku obohatenu par starsimi hracmi z domacej ligy,cakal som ze niekto na nete ustreli s kurzom no nestalo sa a toto je top kurz na tuto prilezitost.Domaci tento turnaj zrejme beru vazne vyhrali ho 2007 a aj 2008,ich zostava je paradna
Goaltenders:
Vitali Koval (Dinamo Minsk)
Dmitry Karpikov (Gomel);
Defence:
Vladimir Denisov (Dinamo Minsk)
Aleksandr Ryadinsky (Dinamo Minsk)
Dmitri Korobov (Dinamo Minsk)
Sergei Erkovich (Yunost Minsk)
Kirill Gotovets (Shattuck-Saint Mary's, USA)
Ivan Usenko (Gomel)
Andrei Korshunov (Metallurg Zhlobin)
Forwards:
Dmitry Meleshko (Dinamo Minsk)
Andrei Stas (Dinamo Minsk)
Andrey Mikhalev (Dinamo Minsk)
Sergei Zadelenov (Dinamo Minsk)
Victor Andruschenko (Dinamo Minsk)
Yaroslav Chupris (Dinamo Minsk)
Aleksandr Kulakov (Dinamo Minsk)
Evgeny Kovyrshin (Shakhtar Soligorsk)
Artem Demkov (Shakhtar Soligorsk)
Alexander Zhidkikh (Gomel)
Artem Senkevich (Yunost Minsk)
Konstantin Zakharov (Yunost Minsk)
Artem Belyi (Traktor Chelyabinsk KHL)
Mikhail Stefanovich (Quebec Remparts, QMJHL)

ked uz na takyto turnaj vezmu hracov z Ameriky co ine sa da cakat



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na: