Sportove forum, chat a sutaz
bet365

Přihlásit se

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ] 

úte říj 06, 2009 10:21 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

pre prvy tip som si vybral QF zapas U20 Ghana-South Africa 1 - 1,6 Nike vklad 5/10

Ghana vyhrala pomerne suverenne Africku kvalifikaciu kde remizovala akurat v prvom zapase v skupine s Camerunom 1:1. Opat sa stretli az vo finale kde vyhrala Ghana 2:0.
Dnesny superi sa stretli prave v semi africkej kvaldy kde vyhrala Ghana 4:3 pricom viedla uz 4:1, SA korigovala vysledok v 72 a nadstavenom case. Zatial ide Ghana suverenne sampionatom v Egypte... 2:1 UZbeskistan (strely 24:8), 4:0 England ( strely 21:7), 2:2 Uruguay viedli uz 2:0 srata koncentracie a trener setril par hracov v obrane co mali zlty kartonek (strely 20:15). zatial vo vsetkych zapasoch dominovali jasne prevaha drzania lopty a nebezpecny utok...paci sa mi najma dvojicka Andre AYEW a OSEI.
Obrana nie je az tak presvedciva ale pevne verim ze vyhraju 2:1 alebo 3:1 a postupia do semi.
GL



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 10:23 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

jo este zapas sa dnes 6.10 o 16:30



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 06, 2009 8:17 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

tip KO po zhliadnuti 1.polcasu aj zasluzene vysledok som trafil no az po predlzeni :(
vyhra: 0
Vklad:5
Yield: -100%



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 5:07 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Tip c.2 SWE Hockey2 Vasteras-Mora IK 1 Fortuna 1,85 07.10 19:00 stake 2/10

Vasteras min.kolo porazil AIK po predlzeni co je pre mna najvacsi aspirant postup. Match som mal moznot vidiet a bol to kvalitny vyrovnany zapas v zavera sa stastie prikonilo na Vasteras. Predtym podlahli doma dalsiemu silnemu muzstvu z Malmo 3:4...kde im usla najma 2.tretina
Vasteras aj pominele roky boli domacim manchaftom kde nestracali vela bodov. Stake je nizky skor na sledovacku :wink:
GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 5:32 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

Taky jsem ten zapas koukal a myslim ze vyrovnany byl asi max 5min :lol:
GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:00 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Temliku neryp idem si zvysit yiekd :lol: svedska2 hokejka je od min.sezony moja oblubena...tak ti do nej budem fusovat bravo



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:06 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

Jugi, ale jo klidne, ja nejsem proti. Jen jsem na ten zapas koukal a co jsi napsal se neshoduje s tim co jsem videl. Na jakem kanalu jsi to koukal?
AIK melo po prvni tretine nakroceno na 10:0 bez nadsazky a jestli jsi videl jake goly dalo Vasteras tedy po jakych mega lol akcich, tak mi je muzes popsat.
Tento zapas jsem dlouho premyslel jestli hrat Moru nebo ne, protoze Vasteras jsou v zakonceni proste nulovi jak jsem uz psal bez Olausona, Juhlina a Albranta jim to nejde, vse tahne jen Hellqist a ten se na AIK vubec neprosadil. Jedine co me odradilo je slabsi obrana Mory.
Ja se na Tebe v zadnem pripade nezlobim, ze jsi se pustil do ligy, kterou sleduju, kazdy at to klidne udela. Jen pak to co pises musi proste odpovidat realite :|



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:20 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Pozeral som to na viasatsport...mne sa nezdali taki marni okrem 1.tretiny ked malo AIK velky tlak. Od 2.tretiny vyrovnany match podla mna aj ked vacsie sance boli AIK napr.poslednu tretinu. Vasteras sice vyrovnal stastne ale to k tomu opatri. uvidime vecer :wink:



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:25 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

sorry ten stastny od mantinelu bol tusim 2.gol...v poslednej im neuznali jeden gol. 1.gol strela od modrej pri presilofke a 3 .gol pekny tec pred branou. staci?



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:25 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

On to daval Viasat Hockey, ale to je jedno ;-) Ono goly Vasteras nahozenim v presilovse od modre (BTW: Vasteras po odchodu utocnych star ma nejhorsi pp v lize!), potom dokonce nahozeni od cervene kdy Heinovi puk propadl do brany nebo ten treti asi 3x tecovana strela od modre byly celkove hodne nahodne branky a nezaslouzili si ten bod co uhrali, ale na to se nehraje to je jasne ;-)
Jak jsem napsal, chtel jsem zvazovat Moru, nedal jsem ji protoze jsem byl na vazkach a myslim ze vyhrat tady muze kdokoli, takze i Vasteras. V tiketech Te mam proti cislovi, chte/nechte musim fandit tedy vecer Vasterasu :lol:

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:30 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: čtv dub 02, 2009 3:17 pm
Příspěvky: 43

BTW: 18:45 zacina primy prenos Vasteras - Mora na Viasat Hockey, tak pak muzeme dat rec. Neznam nikoho kdo ten kanal ma, takze jsem rad ze je nekdo dalsi a muzeme pak probrat hru :-)



Nahoru Nahoru
  Profil

stř říj 07, 2009 6:32 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

jj fandi...vidis jak sme to pekne prebrali lepsie jak na chate. nieco musim tipovat kym zacnu zimne sporty ale ved pisem dovera je mala.samoze zahrate aj za real money. neboj cislo je v minusoch jak ja hufi



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 09, 2009 1:55 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Vklady:7unit
Vyhry:0
Yield: nastastie furt len -100% :D

Tip.c3 AIK-Bofors 1@1,45 6/10 Fortuna 09.10 o 19:00
AIK najlepsi manchaft v 2.Swe hokejke, mozu sa opriet o skvelu obranu a brankara, min.rok to bolo muzstvo s najmensim poctom obdrzanych golov v lige (mena ako Dick Tarnstrom,Per Savilahti su zarokou). Naposledy prehrali doma po predl. s Vasteras dnes i to uz postrazia a zaboduju naplno. Bofors urcite lepsi priemer ligy so skvelou 1.lajnou Patrick Lundh a Jacob Blomquist - vyhrali doma so silnym Malmo co ich urcite stalo sily. Ked si Aik postrazi ich prvy lajnu tak vyhraju.

Tip.c4 Ghana-Korea MS20 oba daju gol 1,65 4/10 Tipsport 9.10 o 16:30
Ghana ma velke rezervy v obrane, ich obrancovia sice su fyzicky velmi dobre pripraveni ale casto robia chyby. Proste typicky africky team ktori utoci s 8-9 hracmi skvela utocna dvojicka ale do obrany uz je to horsie...muzstvo nie je zviazane obrannymi pokynmi a hraju hore dole co nahrava tomuto tipu. Korejci sa urcite lepsia a mozu prekvapit.

Tip.c5 Brazilia-Nemecko MS20 postup Brazilia @1,45 Nike 10.10 o 16:30 dovera 5/10
Uz sa hra KO system a bolo to vidiet aky zlepseni vykon podali Brazilci s Uruguyom. Skvele technicke individulaity GIULIANO ci ALEX TEIXEIRA to zariadia.

Cez vikend hodim tip aj na Velku Pardubicku momentalne neni moc casu sa rozpisovat tak dufam ze to bude stacit.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 09, 2009 7:52 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Slubeny tip na Velku Pardubicku
Tip. c.6 Tomis each way 1+1 unit Bet365@14 (each way v tej stavke znamena ze ked dojde do 4.miesta vyplaca sa 1/4)
Musim to hrat uz dnes lebo ocakavam este prepad kurzu tak k 7:1 v case startu. Je to spoľahlivý a bojovný polokrvník odbehol 17 stíplov a 7 z nich vyhral. Nad 5 kilometrov bežal trikrát, v roku 2007 dobehol v krose na 5200 metrov druhý za Moning Letom, vlani vyhral Cenu Labe pred Poccim a v aktuálnej sezóne vyhral prvú kvalifikáciu pred Mandarinom a Poccim. V juli este bol 2 o 1/2 dlzky bo boji ale na trati 4600m co je pre tohoto vytrvalca kratka trat.
Obrovskou vyhoda ze ma ulavu ako polokrvnik 3kg na tejto dlhej trati sa to bude hodit v zavere. Ma skuseneho jazdca a navyse je to skvely skokan...mali by sa vyhnut skrumazam. Najvasou devizou je jeho skvely zaver a ako sa vyjadril jeho trener sa rozda az do konca poslednych 300m ma skvely speed. Ak nepadne bude do 4.miesta kde berem este 1/4 kurzu 14 na V.
Favoritkou je urcite dvojnasobna vitazka Sixteen ale je ponuka okolo 2 az 2,5 co je na dostih akym je Velka podkurz.
GL
Velka skoncila pre mna velkym prekvapenim gratulacku staremu pardalovi z.Vanovi. moj Tip easy KO


Naposledy upravil Jugini dne úte říj 13, 2009 9:46 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

sob říj 10, 2009 7:16 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Jugini píše:
Vklady:7unit
Vyhry:0
Yield: nastastie furt len -100% :D

Tip.c3 AIK-Bofors 1@1,45 6/10 Fortuna 09.10 o 19:00
AIK najlepsi manchaft v 2.Swe hokejke, mozu sa opriet o skvelu obranu a brankara, min.rok to bolo muzstvo s najmensim poctom obdrzanych golov v lige (mena ako Dick Tarnstrom,Per Savilahti su zarokou). Naposledy prehrali doma po predl. s Vasteras dnes i to uz postrazia a zaboduju naplno. Bofors urcite lepsi priemer ligy so skvelou 1.lajnou Patrick Lundh a Jacob Blomquist - vyhrali doma so silnym Malmo co ich urcite stalo sily. Ked si Aik postrazi ich prvy lajnu tak vyhraju. Tip KO 4:3pp viedli uz 3:1 pre mna nepochopitelne prehrali poslednu tretinu kazdopadne lost

Tip.c4 Ghana-Korea MS20 oba daju gol 1,65 4/10 Tipsport 9.10 o 16:30
Ghana ma velke rezervy v obrane, ich obrancovia sice su fyzicky velmi dobre pripraveni ale casto robia chyby. Proste typicky africky team ktori utoci s 8-9 hracmi skvela utocna dvojicka ale do obrany uz je to horsie...muzstvo nie je zviazane obrannymi pokynmi a hraju hore dole co nahrava tomuto tipu. Korejci sa urcite lepsia a mozu prekvapit. Tip OK futbal hore dole 3:2

Tip.c5 Brazilia-Nemecko MS20 postup Brazilia @1,45 Nike 10.10 o 16:30 dovera 5/10
Uz sa hra KO system a bolo to vidiet aky zlepseni vykon podali Brazilci s Uruguyom. Skvele technicke individulaity GIULIANO ci ALEX TEIXEIRA to zariadia.
Tip OK Brazilci sa zapotili vyrovnali tesne pred koncom no nakoniec postupili 2:1pp
Cez vikend hodim tip aj na Velku Pardubicku momentalne neni moc casu sa rozpisovat tak dufam ze to bude stacit.

GL



Nahoru Nahoru
  Profil

sob říj 10, 2009 7:27 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Vklady:22u
Vybery: 13,85u
Yield: -37,04%

Tip c.7
Chicago-Colorado ML Nike@1,5 Chicago dnes v noci 2:30pm dovera 3/10
Chicago ma skvele 2 utoky Sharp,Toews,Kane skveli mladici...celkovo dobre zostaveni team pocitam ze budu vysoko.
Tip OK 4:3pp
Tip c.8
Florida-New Yersey under 5,5 Nike@1,69 dovera 2/10 11.10 1:00pm
Florida v utoku nic moc nema vysloveneho strelca NY tradicne dobra defenziva v zapasoch vonku myslim ze to bude boj kde nepadne vela golov.
Tip OK 2:3
GL


Naposledy upravil Jugini dne úte říj 13, 2009 9:35 am, celkově upraveno 1


Nahoru Nahoru
  Profil

pon říj 12, 2009 6:48 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Tip c.9
D.Brown da gol 3,5 tipac dnes 20:00 dovera 1/10
Vcelku ma prekvapilo ze tento sniper este po 4.zapase ma na konte 0 golov. V podsate skvely korculiar, dorazny hrac s tvrdou strelou ktory radsej vystreli ako nahra...skusim zahrat navysovacku najblizsie 3kola. Zatial vyslal najviac striel z od kralov z angeles ale ani jedna sa zatial z tych 15 neujala. Travi vela casu na ladu aj na presilovkach...dnes by mohlo padnut v dueli s Islanders dost golov.
Tuto sezonu su krali celkom potentny tak GL.
Tip KO
Yield spocitam po tomto tipe.
Vyhry: 21,73
Vklady:29
Yield: (-7,27/29)*100= -25%


Uz aby zacalo snezit :D



Nahoru Nahoru
  Profil

úte říj 13, 2009 10:45 am

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Tip c.10
Nadal-Blake hcp 0:4 2 @1,8 Tipsport dovera 4/10 14.10 7:00am
Nadal po roznych zraneniach (koleno,brusne svaly) uz nie je tou povestnou stenou urcite nie je 100%fit aby mohol predvadzat svoj najlepsi tenis kde fyzicky supera prevalcuje. Min. tyzden hrali spolu 3.setak 7:5 6:7 6:3 vyrovnany match kde rozhodovali detaily Nadal zachranil 8/11 breakballov pricom mal super uspesnot pri ponuknutych - premenil 5/6 breakballov.
Vzajomna bilancia je 3:3 vzdy vyrovnane zapasy. Tenis penis ale urobim vynimku toto si zahram.
GL
KO 6:2 6:7 6:4 lepsia varianta bola hrat over, Blake sa pomaly rozbiehal ale posledna 2 sety to bol super tenis
Tip.c11
Boras-Aik 1.tretina 2 @2,25 Tipsport dovera 2/10 13.10 19:00
Boras sa odrazil z dna tabulky ked mali seriu 3 vitaznych zapasov almtuna 3:1, Oskarhamm 1:2 (V), Bjorkloven 4:0 naposledy prehrali v Malmo 1:0...okrem Malmo a Almtuny to boli supery z dna tabulky pricom aj Almtuna nie je manchaftom ktory si vozi body z vonku. Aik uz mali s jej kadrom zabodovat naplno. Naposledy stratili doma uz vyhrany zpasa s Bofors kde viedli 3:1 pre poslednou tretinou aby dostali vyrovnavajuci gol 3min pred koncom a nedavno dokonca prehrali vonku vo Vaxjo 3:1.
Prve tretiny maju silne co tyka tlaku a poctu striel...uvidime snad uz konecne nieco trafim so SWE2 hokejky
GL KO 4:3 pre Boras...SWE2 zatial eine katastroffe :(

Vyhry: 21,73
Vklady:35u


Naposledy upravil Jugini dne pát říj 16, 2009 3:36 pm, celkově upraveno 2


Nahoru Nahoru
  Profil

pát říj 16, 2009 3:32 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

Tip.c 12
NBA Preseason game San Antonio-Cleveland 1@1,68 Tipsport 17.10. 2:30am dovera 5/10
+1.polcas 1@1,82 8/10

Dovody: Gre Popovych avizuje ze prvy krat v priprave hodla pouzit svoje najvacsie hviezdy aspon na zaciatku: Parker,Jefferson,Duncan,Ginobili.
Zatial v pripravnych zapasoch ich tocil 2x oddychovali Dunca,Finley,Parker raz Manu Ginobili, Matt Bonner, Antonio McDyess a Theo Ratliff. Greg tvrdi ze uz ma jasnu predstavu ako bude tocit hracov an zaciatku sezony, novych hracov si odskusal teraz treba doladit zapasovu kondicku. Urcite svoje hviezdy postavi aspon 1.stvrtku preto aj tip smeruje na 1.polcas. Este treba dodat ze je to ich posledny zapas doma v priprave potom hraju Austine s Hornets a v Indiane snad sa budu chciet proti za normalnych okolnosti silnym Cavaliers vytiahnut.

Cleveland: uz asi vsetci vedia ze Team trapi rozsiahla marodka James,Karl,Jackson nehrali uz kvoli chripke proti Wizards, vsetci leteli do Texasu ale start je otazny. Forward J.J. Hickson a guard Andre Barrett uz kvoli novym syptomom ani neleteli. Jawad Williams tiez ochorel po zapase ale letel s muzstvom start otazny.
Zraneni su nadalej: Powe,Green,West a najma Mo Williams (natihanute slabiny posledne 2 zapasy vybechal), Problemy maju aj Gibson a Varejaou narazena kostrc a zapastie start je otazny ale podla mna nastupia.
Cavaliers mali super strelbu prvy polcas proti Wizard najma za 3b ale po polcase uz ich prevalcovali.

V tejto konstelacii to musim proste zahrat v kurze s tipaca.
GL

OK 105:98FT 47:40HT nakoniec nastupil aj Lebron odohral sice len 19min ale za tu chvilku stihol 22b, prekvapko bolo ze nastupil aj M.Williams ale na druhej strane otazny Gibson aj Varejaou hraci startin line dostali pauzu. hlavne ze naloz na polcas vysla.
VYhry: 44,69
Vklady:48u
Yield: -6,89%



Nahoru Nahoru
  Profil

ned říj 18, 2009 12:03 pm

Offline
rookie
rookie
Registrován: pon říj 05, 2009 4:33 pm
Příspěvky: 41

AIK-Leksand 1@2,2 tipsport dovera 5/10 18.10 16:00
1.tret AIK @2,8 dovera 3/10
VZ AIK @1,75 5/10 a 1X@1,45 dovera 10/10

mozno som tvrdohlavy ale idem po AIK nadalej kader je kvalitni na vsetkych postoch uz sa to raz musi prejavit. Leksand super z kategorie ktori budu bojovat o postup tak dufam ze AIK uz budu koncetrovani az do konca
GL
AIK vyhralo 3:2 ejha 3tipy OK 1.tretina 1:1 KO

Vyhry: 78,94u
Vklady: 71u
Yield: (7,94/71)*100= 11,18%
- kupodivu uz vyslo kladne cislo :D



Nahoru Nahoru
  Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru


Hledat:
Přejít na:  
cron